Komisje problemowe

 

Komisja Łucznicza

LPNazwiskoImię
1WłochMarcin
2FedoszMaciej
3WłodarczakMateusz
4WłodarczykWaldemar

 

Komisja Kynologiczna

LPNazwiskoImię
1JakubowskiAndrzej
2BrabletzJolanta
3CiężkiWitold
4GontarekTomasz
5HulewiczKrzysztof
6KarwalaLeszek
7ŁochyńskaMarta
8NowakRadosław
9OsuchPrzemysław
10WitkowskiKrzysztof
11WyknerTomasz

 

Komisja Hodowlana

LPNazwiskoImię
1NiemiecIreneusz
2PiskonowiczHenryk
3SkubisJacek
4SobalakTomasz
5KrąkowskiBartosz
6NapartyKwiryn
7WielichTomasz
8KasprzykJarosław
9KokocińskiKarol
10FilipPaweł
11JakubowskiWitold
12PaulJanusz
13AntosikPaweł

 

Komisja Kultury

LPNazwiskoImię
1GwiazdowiczDariusz
2FederStefan
3BaumgartMarek
4KadlecKrzysztof
5KwiecińskiMirosław
6LeśniczakMieczysław
7MańkowskiMichał
8MatulewskaAleksandra
9MatysiakWojciech
10WańskiHubert
11WiśniewskiRoman

 

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich

LPNazwiskoImię
1SobalakTomasz
2BugajRoman
3BurzyńskiWojciech
4GórskiMarek
5JakubowskiMikołaj
6KalaTomasz
7KiszkurnoAntoni
8KolasińskiMichał
9LompertLompert
10ŁabudzkiLesław
11MatysiakWojciech
12NapartyKwiryn
13PiskonowiczHenryk
14PlewaAdam
15PływaczykStanisław
16SkubisJacek
17StachowiakMarian
18StachowiakWacław
19ZielińskiJerzy
18IdczakMichał
19SzulcDariusz

 

Komisja Współpracy z Organizacjami Rolniczymi i Szacowania Szkód

LPNazwiskoImię
1WójcikMichał
2GłydaMichał
3GrzelakMarcin
4WęgorekPaweł
5KuleszaHubert
6PertekŁukasz
7BrylewskiRobert
8MusiołowskiRafał
9HervouinStephane

 

Komisja Szkoleniowa

LPNazwiskoImię
1GwiazdowiczDariusz
2JakubowskiMikołaj
3KolasińskiMichał
4LompertKrzysztof
5WojtasiewiczMichał
6ZielińskiZbigniew

 

Komisja Strzelecka

LPNazwiskoImię
1MaciejewskiMariusz
2BukowskiWojciech
3DutkaGrzegorz
4GłazowskaSylwia
5JudkowiakJan
6KowalczykWojciech
7KrawczykSławomir
8MetlerWojciech
9SkrokMarek
10SchoenerRyszard
11WikariuszJerzy
12ZielińskiJerzy

 

Komisja Sokolnicza

LPNazwiskoImię
1DopierałaAdam
2KrukRafał
3SurdykJarosław
4WojtyśSławomir
5WyknerTomasz

 

Komisja Edukacji i Promocji

LPNazwiskoImię
1ŚlicznerWojciech
2BudnikJoanna
3GarczarekAdam
4GrzegorzewiczMichał
5Kapałaka-BoratyńskaKarolina
6PrzybyłMonika
7SkubisMichał
8WierzbickaAnna