Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

 

Komisja Łucznicza

LP Nazwisko Imię
1 Włoch Marcin
2 Fedosz Maciej
3 Włodarczak Mateusz
4 Włodarczyk Waldemar

 

Komisja Kynologiczna

LP Nazwisko Imię
1 Jakubowski Andrzej
2 Brabletz Jolanta
3 Ciężki Witold
4 Gontarek Tomasz
5 Hulewicz Krzysztof
6 Karwala Leszek
7 Łochyńska Marta
8 Nowak Radosław
9 Osuch Przemysław
10 Witkowski Krzysztof
11 Wykner Tomasz
12 Biernacka Izabela
13 Fiszer Dobiesław

 

Komisja Hodowlana

LP Nazwisko Imię
1 Niemiec Ireneusz
2 Piskonowicz Henryk
3 Skubis Jacek
4 Sobalak Tomasz
5 Krąkowski Bartosz
6 Naparty Kwiryn
7 Wielich Tomasz
8 Kasprzyk Jarosław
9 Kokociński Karol
10 Filip Paweł
11 Jakubowski Witold
12 Paul Janusz
13 Antosik Paweł

 

Komisja Kultury

LP Nazwisko Imię
1 Gwiazdowicz Dariusz
2 Feder Stefan
3 Baumgart Marek
4 Kadlec Krzysztof
5 Kwieciński Mirosław
6 Leśniczak Mieczysław
7 Mańkowski Michał
8 Matulewska Aleksandra
9 Matysiak Wojciech
10 Wański Hubert
11 Wiśniewski Roman

 

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich

LP Nazwisko Imię
1 Sobalak Tomasz
2 Bugaj Roman
3 Burzyński Wojciech
4 Górski Marek
5 Jakubowski Mikołaj
6 Kala Tomasz
7 Kiszkurno Antoni
8 Kolasiński Michał
9 Lompert Lompert
10 Łabudzki Lesław
11 Matysiak Wojciech
12 Naparty Kwiryn
13 Piskonowicz Henryk
14 Plewa Adam
15 Pływaczyk Stanisław
16 Skubis Jacek
17 Stachowiak Marian
18 Stachowiak Wacław
19 Zieliński Jerzy
18 Idczak Michał
19 Szulc Dariusz

 

Komisja Współpracy z Organizacjami Rolniczymi i Szacowania Szkód

LP Nazwisko Imię
1    
2 Głyda Michał
3 Grzelak Marcin
4 Węgorek Paweł
5    
6 Pertek Łukasz
7 Brylewski Robert
8 Musiołowski Rafał
9 Hervouin Stephane

 

Komisja Szkoleniowa

LP Nazwisko Imię
1 Gwiazdowicz Dariusz
2 Jakubowski Mikołaj
3 Kolasiński Michał
4 Lompert Krzysztof
5 Wojtasiewicz Michał
6 Zieliński Zbigniew

 

Komisja Strzelecka

LP Nazwisko Imię
1 Maciejewski Mariusz
2 Bukowski Wojciech
3 Dutka Grzegorz
4 Głazowska Sylwia
5 Judkowiak Jan
6 Kowalczyk Wojciech
7 Krawczyk Sławomir
8 Metler Wojciech
9 Skrok Marek
10 Schoener Ryszard
11 Wikariusz Jerzy
12 Zieliński Jerzy

 

Komisja Sokolnicza

LP Nazwisko Imię
1 Dopierała Adam
2 Kruk Rafał
3 Surdyk Jarosław
4 Wojtyś Sławomir
5 Wykner Tomasz

 

Komisja Edukacji i Promocji

LP Nazwisko Imię
1 Śliczner Wojciech
2 Budnik Joanna
3 Garczarek Adam
4 Grzegorzewicz Michał
5 Kapałka-Boratyńska Karolina
6 Przybył Monika
7 Skubis Michał
8 Wierzbicka Anna